ייבוא תרופות למוסדות

חברת ג'נמדיקס נחשבת לחברה המובילה בישראל במתן שירותי יבוא ואספקה של תרופות לפי תקנה 29 ללקוחות מוסדיים – הכוללים, בין היתר, את קופות החולים ובתי החולים שבבעלותן, בתי החולים הממשלתיים,  וכל מוסד רפואי המוכר על ידי משרד הבריאות לרכישה מוסדית של תרופות שאינן רשומות.

תפקידה של ג'נמדיקס בהליך מתחיל לאחר שבמוסד הרפואי עולה דרישה לתרופה שיש לייבאה תחת תקנה 29, ולאחר שועדת התרופות במוסד אישרה את הנושא ומולאו הטפסים הנדרשים וזאת בהתאם לנהלי משרד הבריאות. בשל אופיין של התרופות הניתנות במסגרת תקנה 29 הרי שיש להבטיח את איכותן ולשם כך יש לאתר עבורן מקורות מהימנים המורשים לסחור בתרופות בחו"ל על מנת לאפשר את יבוא התרופה. ג'נמדיקס פיתחה לאורך השנים יכולות גבוהות באיתור מקורות מהימנים לתרופות שונות המיוצרות בתקנים פרמצבטיים מחמירים.

לאחר איתור התרופה הנדרשת, בין אם היא עדיין אינה מאושרת בישראל, או כזו שאושרה אך שיווקה הופסק או טרם החל, מטפלת החברה בהליך השגת אישור היבוא, הכולל המצאת האישורים הנדרשים מהספק ווידוא שאכן מדובר ביבוא תרופה העונה על דרישות משרד הבריאות.

במקרים בהם מדובר בייבוא תרופות מצילות חיים, ליכולת לבצע את התהליך באופן מהיר ישנה משמעות רבה ביותר. גם כאן עומד הניסיון הרב באיתור והבאתן המהירה של התרופות לישראל לזכותה של ג'נמדיקס.

ג'נמדיקס, כחברה בקבוצת ניאופרם, פועלת ומקפידה על ייבוא, שינוע ואחסנה על פי הכללים   הנוהגים בעולם התרופות.

כל הזכויות שמורות, ג'נמדיקס | תנאי שימוש באתר

עיצוב: VAZA | פיתוח: The Shark Lady