צוות הנהלה

שמעון מיכנובסקי – מנכ"ל:

שמעון מיכנובסקי

לשמעון ניסיון ניהולי, שיווקי ומסחרי של מעל ל- 20 שנה בשוק התרופות בישראל. שמעון הצטרף לניאופרם בשנת 1986. זמן לא רב לאחר מכן החל לנהל את תחום תרופות המרשם בניאופרם, בהמשך קודם לתפקיד סמנכ"ל, ובעקבות רכישת חברת פרומדיקו על ידי ניאופרם מונה למשנה למנכ"ל ניאופרם ישראל ואחראי על תחום תרופות המרשם והטיפול הביתי, תפקיד בו כיהן עד שנת 2010, אז מונה למנכ"ל החברה.

אילונה יונוביץ'– מנהלת תפעול ורכש:

אילונה יונוביץ'

אילונה הצטרפה לג'נמדיקס בשנת 2011 כאחראית ניהול הרכש והמו"מ עם ספקי החברה. לאילונה, ניסיון רב בתחום הרכש, אותו צברה במהלך 8 שנות עבודתה כאחראית רכש בחברת "קיור מדיקל".

רונן זילכה – מנהל בית המרקחת קיור:

רונן זילכה

רונן זילכה, מנהל את בית המרקחת קיור החל משנת 2013. לרונן ניסיון של מעל 15 שנה בתחום הרוקחות, בהן מילא מגוון תפקידים, כקביעת מדיניות התרופות באגף השיקום של נכי צה"ל במשרד הביטחון, יעוץ רוקחי, בקרה ופיקוח על הפצת תרופות למטופלים, בניית מכרזים עבור משרד הביטחון ועוד. לפני כן שימש כרוקח אחראי במנהל ההספקה של שירותי בריאות כללית וניהל את מחלקת הבדיקות והאישורים, כולל את נושא היתרי שיווק של תרופות ביבוא רגיל וביבוא מקביל של הכללית. קודם לכן שימש כרוקח אחראי בחברת נובולוג, העוסקת בהפצת תרופות. לרונן תואר ראשון ושני ברוקחות מהאוניברסיטה העברית בירושלים וכן תואר ראשון בביולוגיה ותואר שני במנהל מערכות בריאות מאוניברסיטת תל אביב.

טלי דרייפינגר-שמעוני – רוקחת אחראית:

טלי דרייפינגר שמעוני

טלי הצטרפה לג'נמדיקס בשנת 2010. באחריותה ליווי רוקחי  והבטחת איכות של פעילות היבוא וההפצה של מוצרי ג'נמדיקס. לטלי ניסיון מוקדם בעבודתה כרוקחת בבית המרקחת בבית חולים שיבא, כרוקחת בקהילה וכרוקחת אחראית בפרומדיקו. לטלי תואר ראשון ברוקחות מהאוניברסיטה העברית.

בן שינדלר – אחראי הבטחת איכות:

בן שינדלר

בן הצטרף לבית המרקחת קיור בשנת 2011. במסגרת תפקידו אחראי על ניהול מערך האיכות של בית המרקחת. אחריות זו כוללת בין היתר – עמידה בתקני ה-ISO, ביצוע בדיקות, בקרת תהליכים ועמידה בבקרות חיצוניות. לפני הגעתו לקבוצה עבד בן כאחראי QA במגן דוד אדום, שם היה אחראי על מעבדת בקרת איכות, מעבדה לפרקציונציה (ייצור), יחידת המחשוב, מחלקת תחזוקה ואפסנאות. לפני כן עבד במעבדה הדחופה בבית החולים לילדים שניידר. לבן ניסיון נרחב בתחום המעבדות וניהול האיכות. לבן תואר ראשון בביולוגיה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במדעי הרפואה בתחום מיקרוביולוגיה הומאנית, מאוניברסיטת תל אביב.

כל הזכויות שמורות, ג'נמדיקס | תנאי שימוש באתר

עיצוב: VAZA | פיתוח: The Shark Lady